| mrsergiu a întrebat:

Ce fel de băieți le plac la fete răi sau deștepți.

12 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Depinde si de fata.Pe unele fete le atrag foarte mult baieti rai, se zice ca cei rai au cel mai bun suflet.Pe altele cei destepti cuminti timizi, dar cine stie ce se ascunde sub timiditate.Eu zic pana la urma nu conteaza daca baiatu e rau sau destept,ce conteaza este sa aiba un caracter, sa iti fie loial, sa iti fie un adevarat prieten.

| Candice a răspuns:

Baietii rai fascineaza fetele prin rebelitate, comportamentul agresiv si limbajul mai vulgar. Si cum pe oricine uneori ne atrage raul, unele fete aleg baietii rai.

Baietii buni sunt cei care de cele mai multe ori cauta sa fie simpatici, sa ne indeplineasca dorintele si sa fie intelegatori

Marea majoritate a fetelor prefera baietii rai pentru ca sunt mai increzatori, misteriosi, protectori.

| HallyKity a răspuns:

Dtii cum sunt fetele baietii cuminti sunt buni da plictisitori o prostie dar asta e asa suntem toate preferam mai bine un baiat mai smecher mai 'rau'care ne cam duce cu zaharelu sa zic asalaughing si bineinteles ca le plac baietii destepti numai in cazul in care urmaresc ceva aleg unu mai prostut dar daca vor o relatie aleg unu destept descurcaret istet...
fetele sunt foarte greu de impresionat dar sfatul meu este sa fii u insutii nu-ti schimba atitudinea pentru o fata, daca ea te place te v-a accepta asa cum esti daca nu te vrea poti sa fi u cel mai tare din parcare ca ea tot nu o sa-ti dea atentie.
baftahappy

| Kimy_8371 a răspuns:

Mie sincer, ca sunt fata imi plac baietii destepti dar si frumusei.si aia rai sunt destul de ok pentru ca fetele se simt in siguranta langa un baiat mai rau, care este bataus si nimeni nu se ia de el, se simt aparate.

| ArexuDeea a răspuns:

Fetelor in general le plac baietii care nu riposteaza sa le respecti dar si sa le ignori putin

| AdinaVreaDoarFunditeDePusInPar a răspuns:

Parerea mea de fata zic eu ca cei destepti frumosi si sentimentali adica draguti la comportamentul cu fetelebig grin... funda?

| redfox a răspuns:

De preferat si rai si destepti, acum depinde ce intelegi tu prin "rai"
vot sau funda?

| Anonima_2658 a răspuns:

laughing
pai acum depinde
categoriile astea is toatal diferite una de lata.

mie una imi plac baietii : frumosi. cu un pic creier,[omfg. gandeste`te cum ar fi sa fi cu o fata tampita`]
pentru ca daca are un pic de creier si e si frumusel inseamna ca e un pic baiat,adica mai rau.[rau in felu ala atractiv]
si daca e asa stie pana unde sa fie "rau",stii, ca daca e gen : baaaaaa eu bat pe toata lumea, si isi pupa pumnu si :-&
call meu

deci : frumosi + destepti+ o tara rau+ romantic

:*

| ραтяίcία a răspuns:

Desteptiwinking

| tzintzi a răspuns:

Asta depinde si de fata big grin
unele prefera rai cu fitze...de care is numai gura (vorba aia)
iar altii prefera sa fie frumos si destept...fiecare cu gusturile ei tongue

| pattyxx a răspuns:

Cate putin din toate.

| denisuca_7128 a răspuns:

Sa fie destepti da nu tocilari si sa fie putin mai rai.