| IrinaAniri a întrebat:

Ce fel de baieti va plac cel mai mult? referitor la par ochi corp hobbiuri comportament (intrebare numai pentru fete)

9 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna parul si ochii nu conteaza.Stiu ca aspectul fizic nu conteaza, dar acum daca as spune ca nu conteaza daca e gras sau slab as minti.As vrea sa fie slab sau potrivit.
Comportament:sa aiba simtul umorului,dragut, respectuos, afectuos.
Hobby-uri pai aici nu-mi pasa.Numai bine.

| AG a răspuns:

Buna,
Poate sunt putin mai demodata, dar mie imi plac artistiibig grin. Prefer un baiat romantic, visator. Sa fie atent si in primul rand sa ma iubeasca. Ca si fizic: uraaaasc chestia cu patratele si altele. Sa fie normal, sa aiba parul negru sau sate, mediu, nu suport baietii cu parul scurtlaughing. Sa aibe ochii caprui sau albastri, si un zambet care sa te doboare. Si e foarte important sa aiba simtul umorului.

| ZoZoHeart a răspuns:

Sal! Sunt fata, iti garantez.
Mie imi plac foarte mult baietii cu par blond, nu prea conteaza culoarea de ochi (toti sunt draguti) si sa fie sociabil. Nu as iesi in veci vecilor cu un plicticos care stie sa zica doar "aha", "bine", "inteleg" si doar de`astea. Si sa nu vorbeasca doar despre sport (respectiv football). Comportamentul de baiat normal, ii urasc pe aia care se dau mereu mari si tari si cool.
Atat.

| InDePeNdEntGiRl a răspuns:

La toate noi cred ca le plac baietii dulci, romantici.hobbiuri nu are importanta care sunt important e ca nu le ocupa timpul ce trebuie sa ni-l dedice noua.Aspect(aici pot spune doar ce prefer eu):brunet,ochi verzi,inalt, atletic, par nu lung dar nici prea scurt.de exemplu mie imi place Gabriel Darko ca barbat.

| ignore a răspuns:

Pai sa fie mai inalt ca mine slab happy nu conteaza culoarea ochilor / parul.
comportament : sa nu fie smecheru scolii da nici tocilaru
hobby : nu conteaza ce numai sa aiba ceva happy mi se pare ca asta il face sa fie mai special.

| Lexiiii a răspuns:

Imi plac baieti cu parul brunet sau saten. Ochi mari si caprui care sa ma farmece complet. Buzele suave.Si corpul nu trebuie sa aiba muchi sau paratele.Dar totusi sa nu fie bat.Sa se imbrace fain si sa miroase frumos.Pe mine nu m-au atras baieti care sunt cuminti, in general astia care nu ii am pe tava.Cei mai greu de cuerit.Nu imi place monotonia si cu un astfel de baiat nu am cum sa ma plictisesc big grin

| SuKi2KirAi1 a răspuns:

Mie imi plac foarte mult baietii bruneti cu ochii verzibig grin Si daca sunt de treaba nu fumeaza sau nu se imbata si sa nu insele.sa nu ma lase sa stau degeaba sa ma gandesck era mai bine cand doar il placeam ca acum de cand suntem impreuna sta numai cu prietenii sai...adica sa ma bage si pe mine in seamahappy:X:angrysi sunt fata)happy

| MimmiVonM a răspuns:

Peii mie imi plac baietii.gen : Rapp-er.sa arate bine la corp.brunet cu ochii negri/alabstrii/verzi.si sa fie cu 1 an 2 mai mare decat minelove struck

| amos0997 a răspuns:

Dai si papion pentru asta?batting eyelashes... paaaai, nu am un tipar anume... trebuie sa imi pice in fata ca sa imi dau seama daca-mi place happy.