| Amegadaisuki a întrebat:

Ce fel de Persoana esti, Descrie-te big grin

32 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

O sa-mi ia ceva thinking
In cateva cuvinte,as spune ciudata si complicata.
Uneori(mai tot timpul) oamenii nu ma inteleg, nu-mi inteleg convingerile si parerile, dar nici nu-mi pasa. Am invatat in viata(mda, viata, desi eu am doar 15 ani laughing) ) ca parerea celorlalti nu e importanta,deci nu ma intereseaza parerile celorlalti, atata timp cat stiu ca gura lumii doar pamantul o inchide big grin
Pun cam totul la suflet, dar niciodata nu las asta sa se vada, ma atasez extrem de repede de oameni si am mare incredere in ei. Sunt si foarte extrovertita.
La capitolul prieteni, pot spune ca stau excelent(parerea mea). N-am decat 2 prietene pe care le consider surorile dorite mereu,in rest cu ceilalti pastrez doar o relatie amiabila de prietenie. Eu,atunci cand cunosc o noua persoana,pun mare pret pe prima impresie,adica daca nu-mi place de prima data, a doua oara nu vreau s-o mai vad, si de cele mai multe ori am avut dreptate big grin dar sincer sa-ti spun, nici nu am nevoie de mai multi prieteni pe langa mine, mai bine 2 si adevarati decat 2000 si falsi big grin
Cea mai importanta pentru mine este familia,nimic n-ar fi mai dureros decat o cearta(chiar si neimportanta) in familie. Eu am crescut fara tata,si cel mai mult vreau ca ai mei copii(ca sa nu fac o cacofonie) sa aiba un tata care sa fie mereu langa ei,sa-i ajute,sa-i sprijine si sa-i iubeasca neconditionat. big grin
Imi place mult desenul si pictura,sunt la un liceu de arte si in continuare vreau sa studiez arhitectura. Apoi sa termin liceul, sa merg la facultate, s-o termin si pe aceea cu brio, si apoi apoi sa-mi gasesc un loc de munca in domeniu. In acelasi timp, imi plac si muzica.Majoritatea timpului il petrec ascultand muzica. Eu dimineata daca nu ascultam muzica pe drumul spre scoala, eram nervoasa toata ziua surprise
Imi place sa ascult oamenii si sa le dau sfaturi.
Nici nu stiu ce sa mai spun. Cred ca atat ajunge big grin

| RainmakerX a răspuns (pentru KamaSutra):

Frumos... happy Mie nu mi se parea ca esti extrovertita.
"dar sincer sa-ti spun, nici nu am nevoie de mai multi prieteni pe langa mine, mai bine 2 si adevarati decat 2000 si falsi " Atat de adevarat ツ

| KamaSutra a răspuns (pentru RainmakerX):

Ai citit tot romanul ala? thinking Ma bucur ツ
Sunt, daca cineva vrea sa ma cunoasca, ii spun ce vrea sa stie. Nu m-ai intrebat nimic, deci nu puteam sa incep eu sa povestesc de nebuna laughing

| RainmakerX a răspuns (pentru KamaSutra):

Da, am citit tot happy
rolling on the floor

| KamaSutra a răspuns (pentru RainmakerX):

Oke rolling on the floor
Daca vrei si ai timp, spui si eu incep sa palavragesc big grin laughing

| RainmakerX a răspuns (pentru KamaSutra):

Din partea mea poti sa spui tot ce vrei, timp am foooarte mult altfel nu stateam pe aici happy Ps: In mesaj ...sa nu-i facem notificari omului. シ

| KamaSutra a răspuns (pentru RainmakerX):

Degeaba ai timp, trebuie sa si vrei sa asculti, si-acuma de ce ai vrea sa pierzi timpul ascultandu-ma pe mine? big grin
Si referitor la GreyN, el mi-a spus povestea fiindca i-am oferit o oarecare incredere si mi-am cam bagat eu nasul big grin

| Amegadaisuki explică (pentru RainmakerX):

Darr nu trebuie saaa ai 4532456235462354762354 de prieteni lasa ca alti sa te considere prietenul lor dar tu nu considera pe nimeni prieten si de cat cunostinta big grin

| RainmakerX a răspuns (pentru Amegadaisuki):

Imi place cum gandesti. Merci pentru sfat big grin

| RainmakerX a răspuns:

Hey!
Sunt diferit fata de generatia mea.
Atunci cand eram mic eram doar un tocilar care statea in banca sa si ignoram comportamentul infect al celor din jur. Eram bataia lor de joc cu toate ca eram cel mai bun la toate.
Am facut 6 ani de karate...si cu timpul am inceput sa nu mai accept acest tip de comportament pe langa mine.

Acum sunt cel mai bun in tot ce fac, am doar 3 prieteni adevarati dintre care 1 este varul meu.
Sunt o persoana dificila, foarte dificila... iti spun clar daca nu imi place ceva la tine si niciodata nu actionez pentru binele celorlalti ci pentru binele meu si al prietenilor.
Nu mai sunt timid de ceva vreme...iau initiativa atunci cand este nevoie si nu ma las calcat in picioare de cei din jur. Daca sunt atacat ma apar, ori folosindu-ma de inteligenta ori de acei ani duri de karate. Sunt o persoana dificila de care nu te poti apropia.
Ma scarbeste comportamentul celor de varsta mea (aprox 17 ani). Se gandesc numai la p0rn,fumat si chiul, lucruri pe care eu nu le sustin deloc.
Sunt considerat "un vanator de note", "un oportunist" ca sa zicem asa.
Sunt foarte bun cu cei ce sunt buni cu mine, ma atasez foarte greu de persoane dar si atunci cand o fac devenim foarte apropiati.

Sunt o persoana dificila...foarte dificila si ii dispretuiesc pe toti cei care ma incurca in ceea ce fac. Nu am absolut nimic cu tine daca nu suntem la fel insa sa nu te iei de caracterul meu.

| Amegadaisuki explică (pentru RainmakerX):

Imi place cum gandesti dar nu te supara ca iti zic dar ar trebui sa fii putin mai pozitiv big grin

| RainmakerX a răspuns (pentru Amegadaisuki):

Merci! Nu ma supar, ai intelege de ce sunt asa daca ai stii toata povestea happy * Ce m-a facut sa ajung asa *

Răspuns utilizator avertizat
| peperonies a răspuns:

Sunt genul de persoana care nu cauta sa se valideze pe internet deci nu am nevoie sa ma descriu.

| Neo12 a răspuns:

Bună!
Păi sunt o persoană foarte comunicativă, respectuoasă, cea mai bună (dar până m-ai călcat pe coadă).
Am părul blond, ochi schimbători (verzi-căprui), mă enervez repede de la un timp, plâng de nervi.
Urăsc proștii, panaramele, nu mă uit la tv pentru că doar asta promovează și prostește lumea, îmi place să dorm mult și ar mai fi multe de spus.
O zi plăcută!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciudata.
Mă enervez repede, atunci când oamenii imi dau sfaturi, mă simt bine ca am pe cieva alături si totusi prost ca nu am reusit sa-mi dau singura sfatul, sunt pasionata de crime (nu sa le comit), urăsc lesinatii de atentie, barfitoarele si panaramele. Tu?

| Amegadaisuki explică (pentru anonim_4396):

Frate daca ne-am intanli sant sigur ca am fii prieteni big grin cu alte cuvinte parca m-am descris pe mine big grin tongue

| KamaSutra a răspuns (pentru Amegadaisuki):

E fatawinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Amegadaisuki):

Soro laughing)
Mai stii, poate suntem frati. :]]

| Amegadaisuki explică (pentru KamaSutra):

laughing)))))) Serios laughing)))) Gresala mea scuza-ma laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un caracter pasiv-agresiv, mint de ingheata apele, adica mint chiar si cand nu e nevoie, incerc sa mint cat mai bine (sunt sigura ca exercitiile astea o sa ma ajute candva). Ma bazez mai mult pe gandirea logica decat pe ''cum imi dicteaza inima''. Ma enervez repede, uneori chiar din nimicuri, cu toate acestea sunt foarte calma la exterior drept dovada a personalitatii mele duplicitare. Insensibila, nu ma impresioneaza dramele nimanui decat ale mele. Egoista, foarte egoista. Zgarcita, probabil cea mai conturata trasatura a mea, urasc sa impart chestii cu ceilalti: camera, aerul dar in special mancarea buna. Sunt singuratica dar vreau sa cunosc cat mai multe persoane pentru ca stiu ca o sa am nevoie de ajutorul lor candva. Imi place sa stiu tot ce se intampla in jurul meu si sa aflu detalii personale ale oamenilor cu care intru in legatura. As prefera oricand sa obtin bani pe cai ilicite decat sa muncesc pentru ei. Prefer baietii duri si masculini desi accept si unele exceptii. Prefer o viata riscanta si aventuroasa decat o viata linistita.

| UzOm a răspuns:

Introvertit.

| madalinamadu a răspuns:

Sunt genul de persoană rezervată, capăt foarte greu încredere în cineva şi o pierd foarte repede, îmi place să ajut dezinteresat, bucurându-mă când reuşesc să fac un bine, îmi place când văd că le inspir încredere persoanelor din jurul meu chiar dacă uneori mă împovărează cu problemele lor, nu renunţ niciodată la nimic, sunt foarte încăpăţinată, nu mă întorc la persoanele care m-au dezamăgit.

| Ciumpi35 a răspuns:

Lenes.

| OohAnamaria a răspuns:

Sunt o persoana nebunatica, ma enervez foarte repede si daca ma calci rau pe coada ajung sa te bat.Imi place mult sa invat si sa aflu lucruri noi(de aceea unii ma cred o ciudata si chiar sunt). Pretuiesc prietenia oricui si pot tine cu adevarat un secret

| Amegadaisuki explică (pentru OohAnamaria):

Stii nu trebuie sa asculti ce zic alti si ce daca ie te considera ciudata nu conteaza pentru ca tu candva o-sa ajungi ceva iar ei os uite la tine si o sa le para rau ca nu au facut ca tine big grin

| DenisaMuntean a răspuns:

Buna pai, sunt putin timida la inceput dar dupa devin vorbareata, asta face to face. Si nu imi plac persoanele care ma vorbesc pe la spate, daca ii deranjeaza ceva la mine sa imi spuna pe fata ce simt. Urasc c*rvele, oamenii care judeca. Ma enervez foarte repede, am probleme in familie, nu am prieteni prea multi, sunt ciudata, lumea ma considera frumoasa, amuzanta. Ok nu toata lumea.As vrea sa devin psiholog, imi place sa ajut oamenii happy. Pot spune ca sunt inteligenta, de fapt eu nu o spun. o spun cei din jurul meu (9.67), eu ma consider cea mai oribila persoana care exista pe pamant. Nu imi place sa injur oamenii cu alte orientari sexuale, nu imi place sa imi bat joc, sincera.

| AndreeaMadalina01 a răspuns:

Vesela, nebuna(in sensu bun), dulce, intelegatoare, putin timida si prietenoasa, asta depinde de cum ma vede toata lumea laughing))