| helloow a întrebat:

Ce fete credeti ca sunt mai frumoase blondele sau brunetele, cele inalte sau cele scunde, cele slabe sau cele plinute?

Răspuns Câştigător
| yQ2n2 a răspuns:

Pai mie cel mai mult imi plac cele blonde care au intre 160-170 inaltime...depinde mie mi se par potrivite nici prea inalte nici prea scunde iar ca greutate eu zic ca ar trebui sa aiba greutatea potrivita se ia dupa inaltime EX:sa zicem ca o fata are 180 ea ar trebui sa aiba in greutate 180-10 adic cam 70 kg cel putin asa am citit FUNDITZ@ plizzzz plizzz

3 răspunsuri:
| Aℓex a răspuns:

- Nu stiu. Eu prefer ambele. Nici prea inalte nici prea scunde, potrivitewinking. Nu imi plac cele grase laughing. Prefer cele putin mai slabe; x. FUNDA? happy

| Abadonna a răspuns:

Toate sunt frumoase atata timp cat au un caracter de calitate si sunt inteligente tongue.
culoarea parului si inaltimea este ceva ce tine de gustul fiecaruia, la fel si cu masa corporala. Cele care nu sunt considerate frumoase sunt ceva care sunt chiar supraponderale ( deoarece denota neglijenta fata de propria persoana etc ) dar nu si cele care sunt doar "plinute". Oricum asta e ceva ce depinde de gusturile fiecaruia.
Eu preferam ca fata sa fie de inaltimea mea, culoarea parului nu ma interesa si nici nu ma interesa o fata care sa arate ca si cum ar fi anorexica straight face. Prietena mea indeplineste aceste "standarde" cu exceptia faptului ca e micuta decat mine, dar nu ma intereseaza pentru ca tot este cea mai draguta si mai desteapta fata dintre toate tongue ( evident, ne laudam cu ce avem si cu ce ne place nu? ) si oricum nici eu nu am 2 metri. Conteaza la final ce fel este omul si daca poti sa il accepti si cu defecte, nu numai cu calitatihappy. Oamenii buni intotdeauna pot gasi ceva pe masura lor, fara sa incerce sa para a fi ceva ce nu sunt.
Think about ithappy

| Felix1985 a răspuns:

Cele destepte si inteligente.