| melissa_5789 a întrebat:

Ce fete sunt mai frumoase cele inalte sau cele scunde?

Răspuns Câştigător
| Mao a răspuns:

Toate fetele sunt frumoase, depinde de noi cum privim frumusetea.

9 răspunsuri:
| User a răspuns:

Mai scunda. decat mine. 1. 65-1. 70 e perfect.

| BlackVeil a răspuns:

Fetele ce nu sunt nici prea inalte, nici prea scunde. 1, 70 m mi se pare inaltimea perfecta!

| X a răspuns:

Depinde fiecare au calitatiile lor cele inalte au picioare frumoase iar cele mai scunde acu nu 1. 50. 1. 60-170 au formele conturate

| Beibii_6447 a răspuns:

Fiecare fata e frumoasa in felul eihee hee Si in plus depinde si de baieti... Unora le plac fetele inalte, altora fetele mai scunde. Desi este o vorba:,, Esentele tari se tin in sticlute mici"batting eyelashes Dar asta nu inseamna ca fetele scunde sunt mai frumoase oh go on Fiecare fata are farmecul ei big grin

| Nu a răspuns:

Pai o fata poate fii mai scunda fata de unu si mai inalta fata de altu... asa ca nu prea vad rostul intrebarii.

| Andishor a răspuns:

Nu cred ca are importanta inaltimea. Depinde de trasaturile fetei, corpului.

| Mitropopilcaritsaa a răspuns:

Cele scundee
laughing
Iti spun din propria experienta whistling
laughing
Exista si avantaje Dar si dezavantaje sa fii inaltawinking

te-am pupaat :*!
pa.

| florin_1577 a răspuns:

Buna frumoaso de unde esti

| NicOlLe_9832 a răspuns:

Cred ca fetele mai scunde sun t mai dragute. hmm eu am 12 ani si 1, 72 deci.laughing)
Asta e parerea mea