| nonimas a întrebat:

Ce film de groaza te-a inspaimantat cel mai tare?

7 răspunsuri:
| THC26 a răspuns:

Rasarit Mortal happy - cu zombie

| 5a a răspuns:

The Grudge sau Jeepers Creepers.

La primul cred ca n-am reusit sa dorm 3-4 saptamani. Aveam varsta de 18 ani, era ora 11 noaptea, stateam in pat, becul inchis in camera, sonorul destul de tare si steateam cu plapama pe mine si ma uitam.

Iar la al doilea cred ca mi-am fost ros unghiile pana in carne.

| Andrei2343434343434343 a răspuns (pentru nonimas):

La primul cred ca n-am reusit sa dorm 3-4 saptamani. Aveam varsta de 18 ani, era ora 11 noaptea, stateam in pat, becul inchis in camera, sonorul destul de tare si steateam cu plapama pe mine si ma uitam. laughing

| nonimas explică (pentru 5a):

Intr-adevar the grudge e foarte infricosator

| 5a a răspuns (pentru nonimas):

Mi-a mai placut filmul Mutant Chronicles! Foarte tare happy