| anonim_4396 a întrebat:

Ce filme care merita vazute stiti? (in afara de horror)

2 răspunsuri:
| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Marea Mahmureala I si II, Astazi ploua cu chiftele, Fast and Furious 5 [chiar merita vazut], Iubit de imprumut, Mr. Popper's Penguins rolling on the floor Asta chiar e bun
Mai sunt si Nasa, Burning Palms, Vampire Suck, Paul, Love and Other Drugs, Big Mommas: Like Father, Like Son, Viata asa cum este ea, Due Date: Sorocul, Horton hears a Who?

Eu m-am uitat la acestea si sunt chiar foarte bune laughing Merita vazutewinking

| vlad10_6466 a răspuns:

Eu zic ca merita harry potterr
dar uitate pe un site de filme sa vezi ce filme noi au mai aparut.eu de exemplu ma uit pe http://www.cinemacity.ro