| AlessiaRebecca a întrebat:

Ce filme comedie, drama, dragoste frumoasa, de preferat cu adolescenti, dar nu conteaza asa mult, stiti?

6 răspunsuri:
| DamiPapucii a răspuns:

Comedie cu adolescenta:American pie 1 2 3 4 5, 17 again, van wilder 1 2 3, accepted, freaky friday, She's the man, Norbit
Drama cu adolescenti:Scary movie 1 2 3 4, PROM cam atat stiu
Dragoste frumoasa cu Adolescenti:A walk to remember, Dear John, It's a boy girls thing, cindrella story, Love Story,''Raise your voice'',''Step up 1, 2'',''Camp rock'', Sydney white, Never Back Down
The sisterhood of traveling pants, Not Another Teen Movie
EuroTrip
Boys and girls
SUNT CELE MAI TARI FILME CARE LE-AM VAZUT EU
uitate o sati placa mult de tot
funda Vizionare placuta

| AlessiaRebecca explică (pentru DamiPapucii):

Iti vine sa crezi ca le-am vazut pe toata?laughing Merci oricum :*

| AlessiaRebecca explică:

Frumoase*, scuze

| Cherilyn a răspuns:

Buna!

Easy A (2010)
Scott Pilgrim vs. the World (2010)
I Am Number Four (2011)
Prom (2011)
The Virginity Hit (2011)
Project X (2012)
American Reunion (2012)
Mean Girls (2004)

| AlessiaRebecca explică (pentru Cherilyn):

Doar Project x si American Reunion thinking, restul vazut, merci :*

| rousz a răspuns:

Buna! uite unul care mie mi-a placut foarte mult si sper ca si tie : Beastly 2011