| Bubuletz a întrebat:

Ce filme de craciun stiti? cum este acela HoHoHo. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| AlecSa_5470 a răspuns:

Paaai, mie imi place "A Christmas Carol", "Singur acasa 2", " Scrooged", "Miracle on 34th street", "Home Alone", "The Santa Clause", "The Nightmare before Christmas", " A Christmas Story", "National Lampoon’s Christmas Vacation", "Bad Santa", "Jack Frost", "Elf", "This Christmas"winking

Majoritatea sunt mai vechi, dar tot frumoase sunt, sper sa iti placawinking

Fundita sau votbatting eyelashes:*?

3 răspunsuri:
| Simona a răspuns:

Cauta „Singur acasa1, 2, 3, 4„
e cel mai tare. o sa mori de ras

| rainb0w a răspuns:

Scrooged
Home Alone 1-2
The Santa Clause
The Nightmare before Christmas
A Christmas Story
Bad Santa
This Christmas
Singur Acasa 1-2-3-4
It’s a Wonderful Life
Miracle on 34th Street
Trapped in Paradise
Christmas With The Kranks
Fred Claus
DECK THE HALLS
etc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Home alone 1; 2.fiica mosului; ...cam atat.Succes!