| MarioOnette a întrebat:

Ce filme v-a placut cel mai tare? vreau sa le privesc si eu happy

Răspuns Câştigător
| Dry a răspuns:

A walk to remember si Keith : sunt doua drame romantice...niste filme superbe din punctul meu de vedere... merita vazute, iar daca te uiti nu vei regreta deoarece sunt niste filme bune

12 răspunsuri:
| simonica57 a răspuns:

American Horror Story Sezon 1

| angel09 a răspuns:

Actiune:Immortals (l-am vazut de 3 ori si nu ma mai satur), fast furious 5.Comedie-romance:
my sassy girl,

| xXxMeLexyxXx a răspuns:

Boo,cosmar devalentin day's,numere fatale, vineri 13, fringe( e pe episoade si seriale pe vplay),american horro story,twillight,a nightmare on elm street,i know what you did last summer, i still knoe what you did last summer, i'll always know what you did last summer. cam atat mie imi plac foarte mult sper ca te.am ajutat

| AntiACTA a răspuns:

ABDUCTION! love struck:X este cu Taylor Lautner smug dar filmul chiar este foarte tare :X

| Betterfly a răspuns:

A beautiful mind happy

| Heng a răspuns:

Eight Belowwinking sau -25 de grade, cum i se mai spune.happy Cea mai incredibila poveste despre supravietuire, prietenie si aventura care s-a spus vreodata.Merita vizionat! happy

| LastWhisper a răspuns:

Jumper :oriunde ori cand, Jumper2

| Marius_Diaconu_1997 a răspuns:

Kung fu hustle alien vs predator ama2 partile... predators jumper si forte tare dare devil

| NewSpecial a răspuns:

Saw1 Saw2 Saw3 ...Saw7 nu are legatura intre ele

| Miticki a răspuns:

Twilight! toate partilee! :X

| sebi_1842 a răspuns:

Incearca Fight Club sau Roommate...Ambele le-am vazut si sunt faine FUNDA?!

| Anasthasia a răspuns:

Iti recomand "I'm number four", "Valentine's day","Alvin si veveritele", "Dream house". isi dragute. happy