| sori8991 a întrebat:

Ce gasesti pe wattpad? carti intregi sau doar fragmente?

3 răspunsuri:
| Glamour612 a răspuns:

Pe wattpad poți chiar și tu să scrii o carte. Adolescenții pasionați și cu imaginație, scriu acolo cărți. Sunt și cărți complete și unele care trebuie terminate. Sunt toate genurile de cărți. Eu mă bucur să văd că unii chiar au imaginație. big grin

| SuneteDeChitara a răspuns:

Wattpad-ul este un site unde copii talentati isi publica povestile pentru a putea fi citite, comentate si votate de altii.
Sunt carti de toate felurile.

| Neverwas a răspuns:

Pe wattpad, mai multi copii/adolescenti care au ceva talent la scris isi publica lucrarile.
Insa foarte putine dintre acestea ajung sa fie finalizate.
Totusi, exista si povestiri interesante! happy