| Cosmin300 a întrebat:

Ce genuri de carti va plac voua sa cititi?
Ce v-ar placea sa se intample in acestea?
Dau funde si tot ce se poate tuturor celor care raspund normal

3 răspunsuri:
| Roseonlight a răspuns:

Hmm,nu cred ca se poate definii ca gen. Vreau doar sa gasesc cartii cu personaje care au un fel de a gandii diferit de majoritatea oamenilor, pentru ca m-am saturat de oamenii trasi la indigo.ce as vrea sa se intample? Chestii normale din viata de zi cu zi, pentru ca vreau sa vad ce reactie are genul ala de persoana.

| Cosmin300 explică (pentru Roseonlight):

Viata de liceu, scoala? Oameni normali, dar care au calitati deosebite pe care si le folosesc? Cam asa ceva ti-ar placea?

| Roseonlight a răspuns (pentru Cosmin300):

Nuuu,alea sunt tampenile supranaturale pe care obisnuiam sa le citesc. Vreau un personaj diferit de normal sau daca nu e diferit macar sa fie analiza psihologica care sa defineasca perspectiva sa asupra chestiilor care ii se intampla si a relatiilor pe care le are. Ceva aproape de MIhail Drumes(autor).