| 1Q a întrebat:

Ce haina sa port la balul bobocilor, is baiat, FUNDA

2 răspunsuri:
| geoiulia a răspuns:

Daca esti concurent depinde de fiecare proba,un costum,o camasa,ar merge! Daca as fi baiat si m-as duce ca spectator as opta pentru o pereche de tenesi,blugi, un tricou dragut, si un sacou la moda!
Sper ca te-am ajutat!

| dn28 a răspuns:

Eu organizez un bal, si am participat la unul, sunt clasa a 9a.
La proba de dans imi trebuiau blugi colorati, asa ca mi-am luat o pereche de blugi verzi, si un tricou Nike in toate culorile, iar in picioare am avut skate shoes colorati. La eleganta, spre exemplu am avut o camasa alba " Lee", blugi " Gust" crem putin stramti, cu o curea, culoarea blugilor iar in picioare tenisi.
Daca esti spectator, poti sa porti ceva de petrecere, sa nu fie nici Office! Poti avea o camasa in patratele, bagata intr-o pereche de blugi stramti, cu tenisi, sau villian in picioare. Sper sa-ti fiu de folos! Salut!