| Meli2314 a întrebat:

La balul bobocilor e ok daca port o salopeta si tocuri?

10 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Depinde ce salopeta, dar bănuiesc ca da. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin 2000, Udrea a impartit pantofi cu toc sinistratilor dintr.o comuna din Bacau.De ce? Fiindca pantofii cu toc se poarta la orice:la rochie,la salopeta, la costum de baie, la cosit, la adapat animalele, la muls.

| Printesa10TM a răspuns:

De ce nu ti-ai lua o rochie?! Doar la banchet nu te-ai dus in blugi, sper! Nu are nimic, dar ar fi mai bine sa iti iei o rochie? Vrei sa fii Miss Boboc?

| Meli2314 explică (pentru Printesa10TM):

Mi-am luat rochie la banchet, dar nu particip la miss, ma duc doar la after poate, si m-am gandit ca n-ar avea rost sa mai dau banii pe alta rochie, cand pot sa iau o salopeta pe care s-o mai port dupa. Ce parere ai?

| Printesa10TM a răspuns:

Da, daca e o salopeta mai eleganta nu e rau. E o alegere buna. Mai ales ca o sa fii mai diferita. Ce ti-ai luat pentru liceu geanta sau ghiozdan?

| Meli2314 explică (pentru Printesa10TM):

Mi-as lua geanta, dar nu gasesc;-;. Tu?

| Printesa10TM a răspuns:

Am o geanta de scoala pe umar, dar mie nu imi place si nu vreau sa o iau (parintii spun ca e ok). Nu mi-am luat inca, dar o sa imi iau o geanta. Am o gentuta pe care vreau sa o iau in prima zi (poate si dupa, cateva zile), dar daca primim cartile in prima zi nu stiu daca imi incap. Pana imi iau geanta, poate imi iau la scoala un rucsac( sper sa nu am prea multe fitoase in clasa!). La ce liceu esti?

| Meli2314 explică (pentru Printesa10TM):

Din ce oras esti?

| n1445 a răspuns:

Da

| euu33 a răspuns:

Gandeste-te ca este foarte probabil sa fii singura care nu e in rochie si vei primii priviri ciudate si comentarii, dar daca esti genul de persoana care nu pune la suflet, sigur. Eu personal ti-as admira curajul happy