| elutzagty a întrebat:

Ce haine se poarta toamna asta?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Haine groase ca sa iti tina de cald.

| Tooooo a răspuns:

Cele pe care le porti mai groase ca deja e frig

| bvampeires a răspuns:

Nu prea conteaza ce se poarta, conteaza ce porti tu, cand intrebi ce se poarta, intrebi cum poti fi exact ca ceilalti ( tenesi, camasi deasupra tricoului, inca mai merg si pantalonii care atarna, esarfe sau veste din carpa atarnatoare, bluze lungi peste pantaloni cu manecile suflecate )ei bine toti la mine in scoala poarta asa ceva. Mi SE PARE RIDICOL. Mai bine te imbraci altfel, ceva facut din propria ta imaginatie, o asortare unica, pune-te in pielea unui creator de moda, poarta sosete f lungi din lana( gri de preferat cu fundita sus) cu o fusta neagra cu carouri rosu cu negru si niste bocanci negri stil cizma, i-ati o camasa si incheie un nasture, fara sa sufleci manecile, cu un maieu color si simplu dedesubt. Fi altfel, ca din moment ce te intereseaza ce se pooarta, vrei sa arati bine si modern, fa ce fac designerii, creaza-ti propriul look. Foloseste-ti imaginatia, e f bine si daca te pricepi la asta oamenii te vor invidia sau fii ca toti ceilalti si imbraca-te comun, rebelitatea nu e pentru toti, raspunsul la intrebarea ta este in prima paranteza de mai sus.

| Madu_5369 a răspuns:

Haine de culoare caramizie si foarte simple. margele totul sterslove struck

| SebiSava a răspuns:

Groase