| Kyzz a întrebat:

Ce idei de copiat aveti...adica ideii care profesorii sa nu le stie. o sa am nevoie la unele materii. fundita pentru cele mai bune ideihappy

Răspuns Câştigător
| prettygirl_9890 a răspuns:

1)Daca iti pui o cravata iti lipesti copiute pe spate
2)Poti sa iti pui fituiti in penar.La mine asta a mers ca la carte
3)Depinde si la ce dai test.De expl la rom iti scrii pe calculator pe world pad definitii sau rezumate si dupa aia ti le descarci in telefon
4)Inregistreaza-ti lectia pe telefon si in ziua cand dai testul incearca sa porti ceva cu maneca lunga, iti bagi o casca prin maneca sati ajunga in palma, si cand dai testul' iti pui capul pe mana si dai drumu la inregistrare
5)Copiute sub banca
6)La mine au mai mers perfect si copiutele lipite de banca
7)Scrieti pe banca sub locul unde iti pui foaia de test, cu ceva care nu e strident
8)DACA te asculta poti sati scrii lectia pe partile laterale de la catedra si te uiti.la mine a mers si astahappy

7 răspunsuri:
| browneyes99 a răspuns:

Eu scriam intrebarea pe o mana si i-o aratam colegei mele, ea isi scotea copiutele din banca, la facea ghemotoc si mi le arunca... whatever avem avantaj ca stam in ultima banca

| Mik3 a răspuns:

Ia-ti un telefon cu camera buna si fotografieaza ce vrei sa copiezi ii foarte simplu laughing bastawinking

| Smile_5509 a răspuns:

Iti inregistrezi lectia si la test o asculti[cu casti]

| matadoru a răspuns:

Si telefonul m-a ajutat mult dar nici celebrele fituici nu-s de uitat.

| MunecaChucky a răspuns:

Cu telefonul nu m-a prins nici un prof si stau si in prima bancalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mini casca blouth, cu un telefon modern. obtii ce vrei. am copiat la bac asahappy scrii pe telefon.si daca ai unele aplicatii. ti le reda in casca

| aNda15 a răspuns:

Fituica.comlaughing...gasesti aici idei