| anonim_4396 a întrebat:

Ce idei imi dati de halloween?[[costum -creat de mine+machiaj.]] dau funda.:-x

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Pai.se aproprie hallowenul nu? Eu am zis ca e frumoas un costum de devil(dracusor)gasesti niste coarne rosii la magazin, un costum rosu sui putin machiaj, sau incearca vrajitoare sau fantoma, sau mumie din hartie lipita cu un lipici puternic. O fata sa constumat in mumie si a castigat locul 2 sau 1.succes.

5 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Ai putea, cel mai simplu, sa te imbraci in EMO.Ai putea sa inchiriezi un costum. Daca esti fata, ai putea sa-ti iei o rochie mai stramta, colanti negri, sa te ma chiezi cu creion in coltul ochilor si sa-ti fai urechi de pisica din carton pe care sa-l lipesti pe o cordeluta, iar pe buze un gloss rosu aprins.Sunt multe idei pe care le-ai putea concepe u, dar iti trebuie inspiratiewinking Ai putea incerca sa cauti pe google image si poate iti sare ceva in ochi, metaforic vorbind laughing care sa iti placa si pe care il poti face.Mult succes la halloweenwinking

| 愛日本 a răspuns:

Multumesc pentru fundita:X

| aiurea231223 a răspuns:

Sarbatoresti halloween? eu ma gandeam doar sa-mi sperii cativa prietenilaughing... orc suna bine succes la crearea costumuluiwinking

| aiurea231223 a răspuns:

Cear fi sa fi :
1 o fantoma
2 Un inger
3 un dracusor
4 Mos craciunlaughing
5 Sa fi diverse personalitati VIpuri sau asa ceva
6 sa iti cumperi o masca de vampir si sa o asortezi un un costum negru sa creada lumea ca esti un vampirhee hee

| MyWorld a răspuns:

Justin Bieber + masca clasica +peruca