| METALL2000 a întrebat:

Se apropie Halloween-ul si am nevoie de un costum pentru seara de HALLOWEEN, puteti sa imi dati niste idei de costum? Dar nu cumparate din magazine vreau ceva creativ facut de mana. big grin

Răspuns Câştigător
| margelutza a răspuns:

Http://www.tare.ro/......-halloween
ar trebui sa incerci...

3 răspunsuri:
| xBya a răspuns:

Fa`te dovleac.

| Elena_Stefan_1983 a răspuns:

Pai ai putea incerca un costum de pisica: te imbraci in negru cu niste cizme tot negre macheazate pe fata cu mustati de pisica, nas si puntele de jos gen cam asa https://www.google.ro/# si poti sa iti faci si urechi de pisica daca cumva nu ai fai din hartie creponata; sau mumie: poti sa faci bandajele din hartie igenica si sa iti desenezi cocci pe fata ca si frenkenstein din monster high; o vampirita : imbacate in negru si rosu si puneti niste colti de plasti de vampir iar la sfarsit ia o punga alba sau gri si deseneza un dovleac pe ea. Iti urez mult succes!:-*