| nico1996 a întrebat:

Ce ii atrag pe baieti cel mai mult si cel mai mult la fete?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

An general pe baieti ai atrag cel mai mult la fete felul cum arata, cum se ambraca, cum se poarta.baietiilor le place sa fie ei mereu an cadrul atentiei, sa li se faca complimente, noi fetele trebuie sa facem primi pasi sa ai pupam cu foc pe obraz indiferent ca suntem amici...sa purtam cu ei diskutii amuzante.

3 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

In afara de fizic, simplitatea, sinceritatea, modestia, sa fii sociabila, deschisa cu ei, etc

| ionika17 a răspuns:

Privirea si zambetulwinking

| Adee_3978 a răspuns:

In general cum arata atitudinea cum se comporta a si inca ceva baieti doresc ce isi doresc toti happy