| smileysmiley a întrebat:

Ce imi puteti spune despre revista Popcorn? Ce include? Are poster? Despre ce vorbeste in general? Se aseamana cu Bravo?
Cu cat mai multe detalii cu atat mai bine
Cat costa? Vine lunar? Vreun site oficial? Numarul de luna asta e bun, ce include?

3 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Se aseamana cu bravo, e tot o revista pentru adolescenti. Are mult mai multe postere decat bravo. Apare lunar si costa cam 4 lei(in iunie era 3, 90, acum cu marirea tva-ului poaste s-a scumpit un pic).

| ByZZy a răspuns:

Ce disperat/a!