| skittles1313 a întrebat:

Ce poster a avut bravo de luna aceasta, acela cu Miley Cyrus pe coperta ca pe site`ul oficial nu scrie ce poster are. Pentru cei care au numarul pls spuneti-mi si mie puppy dog eyes. Dar numarul viitor cand vine :S

Răspuns Câştigător
| zetabite a răspuns:

Pe o parte este cu Stromae, iar pe cealalta parte e Selena Gomez, dai funda pls, sunt nou si nu am niciuna

2 răspunsuri:
| Maria_8895 a răspuns:

A fost poster cu selena gomez.numarul viitor din bravo nu stiu cand apare, dar cred, repet, CRED, ca urmatorul numar din bravo girl apare maine.paa:*

| Bianka_5573 a răspuns:

Poster cu selena gomez si stromae!
martea viitoare cred!