| Ginosaurus a întrebat:

Ce inseamna cand o fata se uita mult la tine? Eu stau pe un scaun in autobuz si ea in partea stanga. O simt cu coada ochiului oarecum cum se uita la mine. Precizez ca e foarte draguta

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Probabil te place sau sunt oameni la care pur si simplu ne uitam ca ni se par interanti si-i studiem.

| Strongerthanyou1 a răspuns:

Daca te uiti la ea poate se uita la tine ca i se pare ca te uiti insistent si ciudat, dar nu ai de unde sa stii! Fa-i acest compliment ca e draguta si vezi cum reactioneaza la asta

| MrSnow a răspuns:

Diferă ce expresie a feței are, te vede interesant, te place, o privire poate însemna multe
Vorbește cu ea

| Leo94 a răspuns:

Ca te place?