| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat se uita fix in ochii tai si de cate ori are ocazia te priveste?

3 răspunsuri:
| kally a răspuns:

Inseamna ca il interesezi, il atragi, vrea sa stabilesca un contact vizual cu tine, iar daca ii raspunzi s-ar putea sa faca pasul urmator si sa iti vorbeasca ( doar ca are nevoie de acel impuls din partea ta, sa-l privesti si tu, ca sa stie daca l-ai observat pana acum sau nu).

| andalu a răspuns:

Ca te admira si ca te place si ca nu este intr-atat de timid incat sa nu indrazneasca nici macar sa iti dea de inteles ca nu ii esti indiferenta

| Sniper a răspuns:

Uita-te si tu la el cand se mai intampla, si ai sa vezi ce inseamna.