| BloO a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat te priveste in ochii? fundalove struck pentru rasp cele mai detaliatebatting eyelashes

10 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Pey parerea mea ar fi ca s-ar putea sa te placa daca spui ca se uita in ochii tai.Ca sa afli si mai sigur daca te place sau nu, ai putea incerca sa vorbesti cu el.Pentru inceput este bine sa incepi sa vb cat mai mult cu el,sa incerci sa te apropii, dar daca esti apropiata fata de el si vb cu el, ai putea sa il intrebi daca simte ceva sau nu pentru tine.Bafta:X

| ionika17 a răspuns:

Te place daca se uita insistent la tinehappy

| ina88 a răspuns:

Nu-i neaparat ca te place. E normal si chiar indicat sa te uiti in ochii unui om atunci cand porti un dialog cu el.

| Alexandru_8107 a răspuns:

Iina88:Si eu sunt de aceeasi parere.

| Danutz99_3470 a răspuns:

A gasit ceva interesant in tine,poate ii placi,poate ai ochi frumosi s-au te gaseste atragatoare...cel mai bine este sa astepti, lasa-l sa se decida, nu cred ca ii va place daca te vei da la el doar ca s-a uitat la tine.

| Dunnamite a răspuns:

Ca ar vrea sa te! (completeaza tu pe lina punctata ce-ti convine) ...cunoasca!

| aurelianmarius a răspuns:

Vrea sa te priveasca in interior big grin nu e o prostie

| TheLoveDoctor a răspuns:

Ca se gandeste la niste oua ochiuri

| paulsar28 a răspuns:

Te priveste in ochi numai atunci cand este interesat de tine si incearca sa isi dea seama cat de uimitoare esti!

| mystery_6812 a răspuns:

Depinde,poate ii plac foarte mult ochii tai.
Vorbesti cu el? Flirtezi cu el? daca da atunci asta e un semne de flirt.