| dydo a întrebat:

Ce inseamna daca visezi respingeri din partea lui fostul si ca este cu altcineva?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Citește dicționarul viselor aici: www.elystar.ro
Pa, pa.

| Libelle a răspuns:

Atata timp cat visezi un lucru atat de banal, la care se vede clar ca te-ai gandit macar de 5 ori in viata, visul nu va reprezenta nimic!
Daca imi spuneai ca ai visat ca te innecai sau ceva de genul poate poate sa fie o faramaita de adevar.

| Rubi91 a răspuns:

De obicei se spune ca se intampla invers fata de ce visezi. Dar nu trebuie sa crezi in vise.Eu de multe ori visez cam ce se intampla in viata de zi cu zi, amestecate sau ce am vorbit cu cineva. Poate te-ai gandit tu ca e cu alta fata si de aia ai visat.