| flor31 a întrebat:

Ce inseamna daca visezi ca fostul prieten ma prezinta parintilor lui?

8 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Că îl vrei în viaţa ta?
Răscoleşte printre sentimente şi vezi cum te simţi fără el.
Când îţi vei stăpâni sentimentele, vei şti cu certitudine.

| BRG a răspuns:

Sărut mîna visele nu înseamnă nimic, sînt doar rezultatul la ce ne gîndim sau ne preocupă pe noi, tu dacă îl visezi pe fostul înseamnă că te gîndești mereu la el, și î-ti dorești ca el să te prezinte părinților lui.

| porto89 a răspuns:

Visele reprezinta in proprtzie de 90% ceva de care te temi sau ceva care iti doresti foarte mult.acum alege tu care varianta e corecta

| calin3003 a răspuns:

Inseamna ca vei castiga la loto laughing

| morena238 a răspuns:

Inseamna ca sigur te vrea inapoi

| morena238 a răspuns:

Inseamna a sigur te vrea inapoi

| CRS21 a răspuns:

Nu cred ca insemna neaparat ceva! Dar incearca sa vorbesti cu el sa ii spui visu`l tau si incearca sa te impaci cu el o fii vreun semn! Succes!

| fedf a răspuns:

Nu stiu