| YusukeUrameshi a întrebat:

Ce inseamna "masturbez" am vazut pe net si nu stiu ce inseamna va rog zicet-imi funda nu vreau raspunusri urata doar simplu

P. S:scuze daca am gresti categoria big grin

5 răspunsuri:
| iulikka a răspuns:

Masturbarea se poate defini ca o actiune a bărbatului sau a femeii de a-si atinge si manipula organele genitale in scopul producerii de plăcere sexuală. Sfărsitul acestui act este punctul in care persoana respectiva atinge o stare de plăcere foarte intensă, numită orgasm. Lucrul acesta implică eliminarea de lichid seminal in cazul bărbatilor, si atat miscări ale vaginului cat si a altor părti genitale in cazul femeilor. Masturbarea este un act de auto-satisfacere sexuală.

| Parintele a răspuns:

Autosatifacere sexuala. onanism, masturbare. vezi si pe google.

| YusukeUrameshi explică:

Fiti putin mai expliciti iulikka nu am inteles nimic :d

| gatosi a răspuns:

Adica sa faci laba... funda?

| Miasan a răspuns:

Auto-satisfactie sexuala.