| Blondutza_4425 a întrebat:

Ce inseamna pentru tine prietenia? Ce inseamna pentru tine copilaria? Ce inseamna pentru tine dragostea?happy

3 răspunsuri:
| ktyi a răspuns:

Prietenia : Sentiment de simpatie, de stimă, de respect, de atașament reciproc care leagă două persoane; legătură care se stabilește între persoane, pe baza acestor sentimente; amiciție

Copilaria : Perioadă a vieții omenești de la naștere până la adolescență; timpul când este cineva copilwinking

Dragostea : Sentiment de afecțiune pentru cineva straight face

| Ely_8220 a răspuns:

Prietenia? e un gest frumos darut si perimit de oameni pentru a pastra fericirea.Copilaria? sincer pentru mine e numai joaca si distractie din plin e sa-mi traiesc visul iar dragostea ei bine e un sentiment uluitor de magic dar uneori tragic foonda?