| Paine2222 a întrebat:

Ce inseamna sa-mi tapez parul?

6 răspunsuri:
| OHmyGosh a răspuns:

Adk sa il dai cu peria si sa-ti stea mai umflat

| A_7901 a răspuns:

Adica sa il infoi, sa il umfli cu un pieptane. Uite-te la emisiuni in care apar hairsyler-i si sigur va fi un moment in care va face o coafura prin tapare.

| ina a răspuns:

Iei un piaptan, si cu o miscare foarte rapida, piepteni o suvita de la jumatate (fiindca de varfuri ti cu mana) spre radacina.Se va incalci foarte tare, dar cu o perie cu peri moi si desi il aranjezi in directia in care vrei tu sa stea. Uite poza asta, tipa are parul din spate tapat si iau ramas niste suvite, care le-a fixat peste cel tapat cu fixaiv.http://www.divahair.ro/......3_diva.jpg Sper ca intelegi explicatiile mele :-?

| kriss_1841 a răspuns:

Adica sa il umfli...cu peria de parhappy si va aratat gen cum are kesha parulhappy fundita?big grin

| ştrumf_8528 a răspuns:

Să ţi-l bufezi. Să îl înfoi ...cu peria.depinde. tongue

| Gya_4162 a răspuns:

Sa ii dai volum fiecarei suvite de par cu un piapane sau perie. Dar iti face parul sa para mai rebel
aproape la fel cum au cei emo. sus umflat si jos drept