| Larissa_1982 a întrebat:

Cum pot sa imi tapez parul... funda

1 răspuns:
| Deniisze a răspuns:

Evita pe cat posibil sa iti faci o obisnuinta din taparea parului. Ocazional te poti folosi de acest procedeu, cu conditia de a o face intr-un mod corect. Pentru a-ti tapa parul, trebuie sa urmezi nu mai mult de patru pasi:
a. Se alege o suvita din varful capului
b. Aceasta se va tapa la radacina, urcand pe suvita cel mult 4 cm, in functie de lungimea parului
c. Se continua cu suvita urmatoare, care duce in directia fruntii
d. La sfarsit parul se va finisa doar la suprafata, pieptanandu-l usor cu o perie fina.
simplu si usor kiss
Succes big hug