| liviaArianna a întrebat:

Ce însemnă a face ambiții cu tine însuți? Adică?( Nu am vrut sa ma duc la masă ca eram tristă)

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Ca un sfat, nimic nu e permanent, nici chiar suferințawinking
Așa că, după nori vine și soarele, capul sus!big grin

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca te incapatanesti prosteste, fiindca in final iti faci singura rau daca nu mananci, imbolnavindu-ti stomacul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Înseamnă că te încăpățânezi. Și nu, nu îți îmbolnăvești stomacul dacă nu mănânci odată, Violetta prinde crăci

| Hyperion7 a răspuns:

Nu am mai auzit chestia asta până acum crying

| Yuoia a răspuns:

Adica exact ce ai facut tu. Mofturi si incapatanare. Care te-au afectat pe tine (ca ai ramas flamanda) si nu pe cei din jur.

| liviaArianna explică (pentru Yuoia):

Știu că ma afecta doar pe mine, dar eram prea tristă ca sa îmi mai pese de mâncare.

| liviaArianna explică (pentru Hyperion7):

Chiar dacă nu coincide cu întrebarea, ți-am dat fundă pentru că ai incercat sa ma ajuti.

| Hyperion7 a răspuns (pentru liviaArianna):

Mulțumesc frumos!
Oricând ai nevoie!big grin

| Hyperion7 a răspuns (pentru liviaArianna):

Ca un sfat, nimic nu e permanent, nici chiar suferințawinking
Așa că, după nori vine și soarele, capul sus!big grin