| buburutza0431 a întrebat:

Ce jocuri amuzante de facut in casa stiti? Funda pentru cele mai interesante si multe! happy

Răspuns Câştigător
| Necuu a răspuns:

Daca te referi la plictiseala incearca o terapie cu muzica. Cauta pe youtube chillstep si asculta oricare. Daca nu, eu unul incerc diverse lucruri si vad care ma pasioneaza. Gen : piictat, cantat, dans absolut orice atata timp cat te simti binewinking! Funda?

| buburutza0431 explică (pentru Necuu):

Jocuri in doi ma refer

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite ce faceam noi... Jucam adevar, provocare, procente sau foc iar la provocari puneam diferite prostii [cum ar fi sa isi scrie numele cu fundul pe usa rolling on the floor e amuzant mai ales faza cu Sorin laughing ''dans pe balans '' ] sau jucam du-te la persoana ta ...kestii din astea de copii laughing Succes! Sper sa va distrati! :*

| buburutza0431 explică (pentru anonim_4396):

Noi il avem in lista.As dori jocuri inedite!

| buburutza0431 explică:

As dori jocuri inedite!

| Necuu a răspuns:

1.Machiaj legat la ochi!
2.Amestecati tot felul de mancaruri, ingrediente si beti amandoua/mancati ceea ce a iesit Funda?

| Ansassisia33 a răspuns:

Eu cand ma plictiseam cu prietena mea puneam o melodie pe care o stiam bine amandoua, ne urcam pe pat si pe scaune si ne prefaceam ca noi le cantam laughing