| Nustiucenumesaimipun1234 a întrebat:

Ce jocuri sa ma joc la revelion cu prietenii? La adevar sau provocare nu stiu ce provocari sa dau, vreau sa imi spuneti provocari perverse sau amuzante. FUNDAAA

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune cuiva provocarea sa-si scrie numele cu fundul pe perete. M-au pus si pe mine colegii când eram in clasa a 8-a. Ce jenant a fost. Toti se uitau la mine.

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Pai... Jocuri :
1. Fantanica
2. Cine sta cel mai aproape de petarda castiga

Si pentru provocari poti sa ii pui sa linga asfaltul, sa intrebe oameni chestii random ( ex. *Vrei sa fim prieteni* sau *Iti plac morcovii*) sa se pise dupa copac etc.

Sper ca te-am ajutat!