| Puffy26 a întrebat:

Bună...Imi puteti spune niste provocari pentru,, Adevar sau Provocare,, pe messenger.Pentru cele mai amuzante dau Fundăăă...promittlove struck

Răspuns Câştigător
| xRos3 a răspuns:

Pentru fetee...
- Punele sa puna la status Cand voi fi mare vreau sa fiu femeie de servici.)
- Sa trimita mass cu Sunt cel mai mare fan Selena Gomez.
- Sa scrie la status Te iubesc... (numele unui baiat)

Pentru baieti:
-Sa scrie la status O iubesc pe Hannah Montana
- Sa trimita mass cu Cine are o geanta roz sa imi imprumute?
laughing)

Fundoii love struck?

4 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

Sa intrebe la status in ce ii sta mai bine :fustita roz sau tricou cu inimioare! asta daca e baiat

| NeVeR4NeVeR a răspuns:

Scrie chestii care uraste el cel mai mult, sau enerveazal inchide fereastra redeschideo sau mai merge ceva sa-l plictiseasca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa`si puna o poza cu guta la avatar... asta daca nu ai fani in lista

| Ralucawka a răspuns:

Nustu'
sa-si puna la status chestii pe care lui nu-i plac.thinking sau sa scrie te iubesc, x!
sau ...sa dea masuuri, sa enerveze lumearolling on the floor
sa-ti faca sign thinking
etc.
funda?puppy dog eyes