| OanaBeautiful a întrebat:

Ce laptop imi recomandati Laptop Toshiba Satellite C660-2QW cu procesor Intel® Pentium® B960 2.20GHz, 4GB, 500GB, nVidia GeForce 315M 1GB, FreeDOS, Genchaku Black sau Laptop Lenovo Essential G580GL cu procesor Intel® Pentium® Dual-Core B960 2.20GHz, 4GB, 500GB, nVidia Geforce GT 610M 1GB, FreeDOS, Glossy Brown? Raspunsuri rapide please big grin PS : Astept pareri pro/contra de la cei care au unul dintre cele doua laptop-uri happy Cel mai detaliat raspuns primeste fundawinking

1 răspuns:
| Armatistul82 a răspuns:

Lenovo cred ca e mai bun deoarece e dual core, si placa video e mult mai buna si noua