| Innovation a întrebat:

Ce le-ati luat profesoarelor de 8 martie?

6 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Cu clasa am luat, adica s-au dus cateva colege, au luat un trandafir si o candela cica laughing lumanare de'aia oh go on

| NoCharachter a răspuns:

Banii din poseta big grin

| UninspiredName a răspuns:

Un mareeeeeeeeeeeeeeeee niiiimiiiiiiiiccccccccc :d!

| JoKeR4Car a răspuns:

Nimic, deoarece nu m-au ascultat cand le-am spus sa-mi puna si mie un 10 laughing

Probabil am sa le iau o floarewinking ma mai gandesc!

| Geo_4096 a răspuns:

Eu nu le-am luat nimic pentru ca maine nu merg la liceuu love struck. E liber, doar e si ziua noastra ce naibi!laughing

| ddanielstefan a răspuns:

O cutie de bomboane si cred ca ii iau o floarethinking tu ce-ai de gand?laughing