| SovietMarshalPeter a întrebat:

Maine e opt martie,si as vrea sa-mi ziceti cum sa ma adresex scurt si frumos profesoarelor,pentru ca n-as vrea sa folosesc aceleasi cuvinte ca clasa, dau funda.

7 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Adreseaxa-te sincer, cum spune FallingLeaves. Asa vor vedea ca tie chiar iti pasa, nu doar repeti un text. Pentru ca sunteti o profesoara foarte buna si o femeie extraordinara B)... Vezi tu de ce, pentru fiecare ai un motiv. Ai gresit, sau ai scris "adresex" intentionat?

| SovietMarshalPeter explică (pentru valentingb):

Am gresit

| valentingb a răspuns (pentru SovietMarshalPeter):

Nebunule laughing

| SovietMarshalPeter explică (pentru valentingb):

Era din greseala, asa am scris din greseala nu e cea ce crezi.

| valentingb a răspuns (pentru SovietMarshalPeter):

Ceea ce cred. Nu cred nimic, doar glumeam un pic cu tine, stai linistit.

| FallingLeaves a răspuns:

Un sfat pe care mi l-au dat unii amici: Fii sincer. Nu incerca sa fii ceea ce nu esti.winking Poti spune ceva de genul: "Doamna profesoara, eu nu ma pricep la urari, dar sincer, va doresc o primavara infloritoare si asa sa va fie tot anul. La multi ani!"

| BiiBiia a răspuns:

Cu ocazia zilei de 8 martie va ofer o mica atentie din partea mea. happy