| Defalucy a întrebat:

Ce le place băieților la fete? De ce sunteți atrași?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde de fiecare barbat in parte, ceea ce ne atrage sexual este determinat doar de ASPECTUL FIZIC, absolut nimic nu poate determina atractia fizica in lipsa fizicului, asa ca vrajeala e conteaza personalitatea, inteligenta sunt vrajeli, crede-ma ca mai caut fete pe net cand caut filme pentru adulti si e chestia aia care te face sa o doresti, ceva https://www.themoviedb.org/......s/profiles
https://cn.best-wallpaper.net/Little-Caprice-03_wallpapers.html

| T0T a răspuns:

Ce să o mai dăm pe lângă, de c.ur și țâțe, că inteligență și caracter e mai greu de găsit în voi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curvenia, o fatã daca nu e curva e degeaba.

| Hanryk a răspuns:

De fizic in general.Dar daca nu este nici 1% inteligenta, atunci fizicul este egal cu 0.

| THeodg a răspuns:

Pt mine personalitatea face tot, mai conteaza si greutatea

| RAY a răspuns (pentru THeodg):

Fi serios, cunosti tu personalitatea la una frumoasa de pe strada

| WaterMalone a răspuns:

Depinde de ce vrea fiecare baiat, pentru ca nu suntem cum ziceti voi "toti la fel"