| Lma00 a întrebat:

Ce le place fetelor sa poarte baietii? Vreau raspuns numai de la fete si cand sa raspunda, le-as ruga foarte frumos sa spuna ce gen de baiat le-ar place lor big grin.

Răspuns Câştigător
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Buna.Hai sa-ti enumarlaughing
1.Sa stie sa se comporte frumos.
2.Sa fie dragastos si tandru.
3. Daca e nervos, sa nu injure si sa lase de la el.
4.Sa nu fie orgolios.
5.Sa nu fie stresant/enervat.
6.Sa nu minta.
7.Sa nu fie prefacut.
8.Sa fie sincer.
9.Sa o alinte si sa-i faca complimente prietenei.
! Imbracaminte!
1.Jeansi cu turul putin lasat.
2.Tricouri largi, deschise la culoare.
3.Parul aranjat frumos.
4.Adidasi sau tenesi.
Craciun fericit, pa!

| Exilee a răspuns (pentru SexyGirlSweet1998):

Mi se pare mie sau s-a schimbat numaratoarea? Pe vremea mea, dupa 9 venea 10, 11, 12 etc.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns (pentru Exilee):

Nu.Primele 9 sunt pentru comportament, apoi vorbesc de imbracaminte.Nu au nicio legatura!

5 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Atata timp cat nu poarta pantaloni stramti si tricou mulat, e totul perfect.
http://4.bp.blogspot.com/......85x425.jpg

| Latinmoon a răspuns:

Comportamentul conteaza mai mult iar hainele sa fie unele elegante.

| anonim38 a răspuns:

Gusturile nu se discuta! Mie imi plac toate genurile de baieti, sunt perfecti asa cum sunt! Pupic!