| Some0ne a întrebat:

Ce liceul trebuie sa urmez pentru a intra la facultatea de medicina dentara? Si la ce obiecte se da examen pentru a intra? obiectul este la alegere?

Răspuns Câştigător
| Abbydobrowolska a răspuns:

Hmm acolo vreau sa intru si eulove struck dar nu trebuie exact un profiltongue e legat e biologie/chimie din cate am inteles eu...

1 răspuns:
| peacla a răspuns:

Conteaza si in ce oras vrei sa studiezi.In Cluj se da biologie si chimie organica.In Bucuresti se da si fizica din cate stiu eu.Liceu cat mai bun, dar mai important ii profilul: real-stiintele naturii