| Alëxąndŕą a întrebat:

Ce look mi s-ar potrivi sa ma descriu am 11 ani nu sunt foarte inalta am fata mica cu fruntea cam mare ochi ii am albastri buzele rosi parca m-am dat cu ruj nasu nu foarte mare dar nic foarte mic parul ce sa zic il am scurt si castaniu cu o suvita blonda mi-a facut mama cand sa vopsit adica si-a facut suvite

Răspuns Câştigător
| ¢øиνeяše a răspuns:

Tie ti s-ar potrivi un stil sic, incerca culori combinate gen negru si mov inchis sau verde deschis si militar ...genul ata nu prea inghise in afara de acl negru dar niji roz bombon ceva gen movaliu happy incerca si multe bratari pe o mana subtiri in cul curcubeului sau de la mov inchis poate negru la mov deschis spre rox gl... funda?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| αℓγήα ツ a răspuns:

Si eu am fruntea mare de aia mi-am facut breton:)
si parul castaniu ziceai:-?
incearca sati face tunsoare bob ir pe dedesubt lasa`l mai lung:>
http://www.valexa.org/frumusete/coafuri/top-7-coafuri-pentru-2009/
[a2a]:))

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Ai nevoie de un specialist in acest caz.

| Prankster a răspuns:

Fileaza'te... fa'ti breton pe o parte, sau drept...:-?
si...nu ai spus cum ai parul? drept, ondulat, cret?
chestia asta trebuia s'o spui din prima. sufita aia n'ar trebui sa te incomodeze.
daca il ai scurt si drept ai putea incerca ceva de genu: http://www.reesewitherspoon.net/......rspoon.jpg

| ionutrock a răspuns:

Luck-ul meu se axeaza pe pircinguri si pe black ca a lui bill kaulitz