| ѕოiℓε01 a întrebat:

Ce materie de la scoala o urati cel mai mult? laughing dau si funda!

Răspuns Câştigător
| Siminik a răspuns:

Fizica si istoria happy
Nasoale rau... sad

78 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Întotdeauna am urât profesorul care nu a avut dicție în predarea materiei sale!
Crăciun fericit!
Pa, pa.

| Libelle a răspuns:

Chimie si fizica
Apoi matematica.

| Silvia a răspuns:

Matematica.Cred că cei mai mulţi copii urăsc matematica.Şi mai sunt şi chimia şi fizica.

| Silvia a răspuns:

Matematica.Cred că cei mai mulţi copii urăsc matematica. Şi mai sunt şi chimia şi fizica.

Apache
| Apache a răspuns:

MATE! ...dear good who invented it?

| pwp a răspuns:

Engleza si fizica!

| 愛日本 a răspuns:

Fizica! O urasc la nebunie! Mai ales pe profa:e o baba cloanta obsedata de curatenie care habarnare sa explice calumea!

| Tourniquet a răspuns:

Sportul. Nu imi place ca profesorul ne injura, ne face in toate felurile, ne alearga foarte rau, daca ne e rau nu ne crede, transpir, etc.

| Graphee a răspuns:

Hmmm.
Toate is interesante. happy
[Parerea mea]

| VadSuneteAudCulori a răspuns:

Istoria, ed. tehnologica in rest nimic

| Rustin a răspuns:

Matematica si chimia HUOOOOOO! Jos Ceausescu!

| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a răspuns:

Matematica, Romana...si Geografia, Tehnologia[LE UIRASCX-(]

| Merilynne a răspuns:

Ce intrebarehee hee.
Poi de fapt eu nu urasc materiile.
Eu urasc scoala laughing.

| GeoOrgiannna a răspuns:

Matematica straight face

| cryssa a răspuns:

Chimiastraight face
nu pricep nimic!
sincer, imi place fizica si matematica... dar chimia este inimaginabila... o urasc pana peste urechistraight face

| A12NDRA a răspuns:

ENGLEZA.Niciodata nu am suportat-o desi imi va trebui.Si apoi vine si matematica dar uneori de destul de ok la ora de mate, si la fizica e bine.Deci engleza e siingura!
Sarbatori fericite!

| Dreamin a răspuns:

Mah -.-
Este vacatna bucarate de eaa :*
si nu mai pomeni de scoala in vacanta te roglaughing) nu vreau sa aud de ea big grin

| forever4you a răspuns:

MATEMATICA! Este cea mai urata materie ever! Urasc matematica pur si simplu toate teoremele si numerele si toate prostiile acelea nu pot sa'mi intre'n cap este prea grea...parerea mea

| LoliTa_7237 a răspuns:

Fizica si matematica!rolling on the floor

| minnieee a răspuns:

Fizica!laughing

| DeeaLove08 a răspuns:

Fizica sad

| Namastee a răspuns:

Sportul pentru ca trebuie sa am trening si numi plc ...transpir.dar uneori e distractiv. ca nu facem antrenamentchatterboxchatterbox

| Simona a răspuns:

Pot sa zic 3?batting eyelashes
chimia
matematica
fizica

| ghineanamaria a răspuns:

Matematica si fizica le urasc mult de tot

| NuAmHabar a răspuns:

Jos cu fizica...nu merita sa fie predata!

| mihaela0205 a răspuns:

Biologia

| Yryna14 a răspuns:

Istorie si mate:-&...profu` de istorie e un maimutoi analfabet si ala de mate unu` care ne injura non stop si ne povesteste de cand era el in armatarolling on the floor

| ArTeMiSs_8963 a răspuns:

Materia care o urasc e matematica x_x laughing si nu e in totalitate vina meabig grin jumate de vina o are si profa ca nu stie sa ne faca sa iubim matematicalaughing
p. s thu ce materie urasti?

| crissucristian a răspuns (pentru ArTeMiSs_8963):

Si eu urasc matematica!

| Myssteriusthanlife a răspuns:

Pai : fizica matematica chimie [detest matematicaaaaaa]