| Anisia170 a întrebat:

Ce profesor urati cel mai mult? Ce materie preda si de ce il urati?

26 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Pe aia de chimie că n-a vrut să-mi treacă 10. sad
Încă mai am loc gol în carnet.

| Nanami利 a răspuns:

Profa care preda:istorie,educatie civica,fizica,chimie, latina, geografie, desen, muzica.Toate intr-una singura.Si pentru ca imi strica toate mediile.

| zurick a răspuns:

Proful de matematica pentru ca m-a facut sa incep sa urasc materia mea preferata.
Tu?

| Anisia170 explică (pentru zurick):

Mmm...naspa. profa de biologie. ea atat de nedreapta si preda atat de prost.

| Ashadow a răspuns:

Fiintele umane sunt nedemne de ura, cel putin din partea mea, iar profesorii aduc macar a fiinte umane.
Ca nu-mi place mie geografia asta-i altceva...

| suităr a răspuns:

Istorie.
Nu-l urăsc, dar predă la o lecție 10 pagini din care 6 definiții kilometrice, ne dă cu creta in cap și are impresia că noi ținem minte lecțiile dintr-a patra. -__-

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Il urasc pe cel de informatica.

| Xtadelo a răspuns:

Matematica,pentru ca e profesor de matematica :-|

| AtateaConditii a răspuns:

Profesoara de franceza, crede mereu ca are dreptate si trebuie sa spunem in cor buna ziua in franceza si sa ne ridicam in picioare. Dar daca o intrebi ce a facut in vacanta, povesteste toata oralaughing.

| Kalla a răspuns:

Pe profesoara de psihologie!
Ne spune o multime de termenti greu de tinut in minte.Iar cand ne asculta ne intreaba o gramada de "de ce?". Saptamana trecuta ma intreaba in timpul lectiei cum ma simt si eu am raspun bine si ea incepe cu da de ce bine, dar trebuie sa fie ceva care te face sa te simti asa. Vorbeste si cam mult.

| LordBolton a răspuns:

Profu de Istorie : Cand ne ridica si pune o intrebare, in secunda 2 (fara sa apucam sa raspundem) spune raspunsul sau daca este suparat pe cineva si il intreaba (nici acum nu are timp sa raspunda) si ii zice 4 stai jos. Pe langa asta pune note la istorie pe purtare crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O urăsc pe profa de fizică, în fiecare oră face mişto de mine. crying

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Săracu' sad

| Anisia170 explică (pentru anonim_4396):

Imi pare rau. sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Profesoara de sexologie, adica pe tine. Vreau sa vin la meditatie ca in clasa nu inteleg nimic crying((

| Anisia170 explică (pentru anonim_4396):

Eu? da ce am facut?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anisia170):

Daca in clasa este galagie, imi predai lectii acasa?

| Anisia170 explică (pentru anonim_4396):

Eu tot nu am inteles ce naiba vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Profa de tehno. Nu-i evident că predă educaţia tehnologică? Când ne dictează îi ia 1 oră să ne dicteze un cuvânt, nu ştiu cum să-ţi explic, dar parcă eram eu cu colegii mei în clasa întâi când spuneam "buuuuunnăăăăăăă diiiimiiiiiiineeeeeeaaaaaţţţaaaaa" şi pe lângă asta mai dă şi ochii peste cap rolling on the floor.
2. Profa de geografie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu pot să urăsc pe nimeni...pentru că aproape toți profesorii sunt de treabă și bla bla bla, dar am urât dintotdeauna matematica, fizica, chimia, tehnologia, geografia și dirigenția. -_-

| Chamberlin a răspuns:

Profesorul meu de Religie.

| PŞtefaniaP a răspuns:

1.Profa de chimie. o detest deoarece dacă facem cea mai bruscă mişcare, te ceartălaughing)

2.Profa de mate deoarece uneori ne dictează prea repede definiţiile şi teoremele şi îmi vine să sar pe pereţi de nervi :O

| TheUnikBiby a răspuns:

Da, profa de chimie. Ne preda cu viteza luminii si nici naiba nu pricepe ceva. Sa nu mai spun ca nici nu se suna bine de pauza ca imediat vine in clasa si sta cu noi. Ne face retardati, desi singura nebuna e ea. N-ai sa vezi asa oameni. -_-

| Mariix a răspuns:

Profesoara de franceza :'(.O urasc pentru ca ne da mereuu note mici adica unui copil cu 10 pe linie i-a dat 3 happyhappyhappy.Sii ne jigneste mereu.laughing).

| smokee a răspuns:

Profa de franceza, mereu ne injura si comenteaza la orice lucru mic pe care il facem

| Lexu12 a răspuns:

Profa de muzica, de fiecare data cand vine ea cu nervi ne da lucrare