| NAdrian a întrebat:

Ce materie nu va place/placea din generala si de ce...

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Matematica fi-ar mama ei
e DETESTABILA pur si simplu
slava Domnului ca de la anul nu o sa mai fac decat 1 ora pe saptamana, sau 2.
nu inteleg cam nimic... teorie stiu, s-o pun in practica pauza...

| NAdrian explică:

Sa incep
cine da teza la istorie si cine la geografie
toata clasa la istorie si eu si mai 1 la geografie
am dat teza la geografie am luat 10
cand am dat eu teza colegii au dat test
maine dau teza ceilalti la istorie si eu test
si avem 4 lectii
3 care le stiu bine si ultima respectiv cea de zi
e imposibila date despre fiecare in parte ce o facut
cand o murit nu stiu ce...

deci istorie x(

| daiannna_9951 a răspuns:

Buna!
Matematica. pur si simplu e o materie foarte grea si pentru cei care o prind de la inceput nu mi-a placut niciodata matematica pentru ca e foarte grea si mereu aveam note de 10 la toate materiile si la matematica 5, 6 si mereu nu aveam media mare din cauza matematiciisad
Sunt foarte trista si nu imi placea pentru ca profesorul era putin mai sever si spunea sunt corect dar de fapt...
Sufar si acum si voi mai suferi pentru ca eu din cauza aceasta vroiam sa ma sinucid matematica e foarte grea nu am inteles-o niciodata mult noroc si sanatate cei care o inteleg... dar in schimb chimia si fizica am crezut ca nu va merge bine dar nu e chiar asa
MATEMATICA e grea...:*
Tie ce materie nu iti placea si de ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fizica
angry pentru ca nici nu intelegeam
si am avut si profi aiureastraight face