| missmine a întrebat:

Ce mediie generala ati avut in clasa a 8-a? ce materie va place cel mai mult si ce NU va place? cine raspunde primul ii dau funda!

Răspuns Câştigător
| BlancaFantasma a răspuns:

Nu mai stiu 9, 13 parca.in fine atunci era apa de ploaie anul` asta`i mai greu la baclaughing uram matematica+fizica.de fapt nimic nu`mi placea atunci nici romana macarlaughing acum imi place matematica, romana, engleza si biologia.hate istoria+geografia.dar ce am urat mereu si voi uri in continuare:SPORTULLLL!~!

| missmine explică (pentru BlancaFantasma):

Zici ca suntem frati! si eu urasc sportul

10 răspunsuri:
| Céline7 a răspuns:

Hmmm 9,45 din cate imi aduc aminte, cel mai mult imi place matematica si urasc istoria!

| Céline7 a răspuns:

Eu am raspuns prima, te rog da-mi mie fundita happy

| UNHleaSHD a răspuns:

Mult mai mult decat tine la romana.

| YayuK a răspuns:

Clasa a opta...hmmm acum 3, 5 anilaughing Am terminat-o cu 9, 81happy Imi place Istoria love struck

Răspuns utilizator avertizat
| Justmeandmysmile a răspuns:

Eu in clasa a 8-a am avut 10 iar la admitere media 9, 66 imi place mate si engleza si nu imi place istoria o detest straight face

| Y3aaHH a răspuns:

9.75, mi-au placut chimia, fizica, romana si matematicalaughing acum, fiind la profil de mate-info imi place informatica, chimia, matematica, fizica...romana nu-mi mai place din cauza profei. Nu imi place biologia din cauza vacii de profe. Bafta

| BuBu2403 a răspuns:

Nu am terminat, imi place latina si urasc fizica, chimia, engleza si franceza. funda?

| oarmax98 a răspuns:

Scuze dar sunt a saptea.Imi place geografia si nu imi place matematica.