| LarisaMaria a întrebat:

Ce materii se fac la mate-info intensiv engleza? Va rog! Funda kiss

2 răspunsuri:
| Veverita a răspuns:

Pai se fac cam aceleasi oana intr-a zecea. chestia e ca dai teza la mate,romana, info, engleza, si fizica-chimie-biologie la alegere. apropo si eu dau tot la mate info

| ancu_6221 a răspuns:

Depinde foartte mult si de scoala
dar indiferent de scoala obligatoriu se fac: romana matematica informatica biologie chimie istorie geografie sport desen/muzica franceza engleza T.I.C.[tehnologia informatiei si comunicarii, tot un fel de informatica]religie, logica cam astea... sper ca te-am ajutat am uitat sa mentionez materiile astea sunt pentru clasa a9a,pentru clasa a10a se schimba cate ceva: in loc de logica vei avea psihologie desen nu cred ca vei mai face:*