| Alexandra87889 a întrebat:

Ce materii se fac la mate info intensiv engleza in clasa a IX-a? (NU bilingv engleza )

Răspuns Câştigător
| razvascump a răspuns:

Pai eu sunt mate info intensiv engleza
si in a IX-a am avut :
6 ore de mate pe saptamana
3 de info
4 de engleza
4 romana
2 istorie
Desen si muzica faceam una o saptamana una o saptamana
3 ore chimie
2 ore fizica
1 ora sport
2 ore franceza
1 ora de logica
1 ora de geografie
1 ora de religie
si nu stiu daca am uitat cevahappy

2 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Eu tocmai am terminat clasa a9a la mate info intensiv engleza. Am avut :
romana - 4 ore/saptamana, mate- 4 ore/saptamana, fizica-3 ore/saptamana, info - 1 ora/saptamana, tic - 2 ore/saptamana, engleza - 4ore/saptamana, franceza - 2 ore/saptamana, chimie/biologie - 2 ore/saptamana, geografie/istorie - 1 ora/saptamana, religie/logica/sport - 1 ora/saptamana, desen/muzica - 1 ora/ doua saptamana.

| cristina_6928 a răspuns:

Pai daca esti la mate-info nu faci intensiv nicio limba. faci intensiv informatica, matematica sau chimie depinde ce optional ai.