| mOnAsX a întrebat:

Ce materii sunt in clasa a IX-a la profil uman. filologie? funda!

2 răspunsuri:
| Sim0 a răspuns:

Limba Romana, Limba Engelza, Limba Franceza, Limba Latina, Istorie, Teorie, Psihologie ( matematica, chimie, fizica -> nu se mai fac din clasa a 11-a ) geografie, Biologie, Sport, Muzica, Desen, Religie, Informatica si inca cateva neimportante. La uman cele de baza sunt Limba Romana, Engleza, Franceza si Istoria.

| Văsuț_Tania_1997 a răspuns (pentru Sim0):

Si pe profilul de romana franceza tot astea se fac?batting eyelashes