| XestediferitdeY a întrebat:

Ce materii sunt pe profil de economie?

2 răspunsuri:
| DdDiX a răspuns:

In fiecare an, modulele se vor schimba.
Eu iti spun din ce am facut in clasele a 9-a si a 10-a.
a 9-a : "Calitatea produselor si serviciilor"; "Patrimoniul unitatii economice" si "Organizarea unitatii economice"
a 10-a: "Contabilitate"; "Protectia mediului si a consumatorului" si " Comunicare"
Poate intre timp sa mai schimba, asa ca aceste materii nu sunt batute in cui. Sper ca te-am putut ajuta.:*

| zDenYz a răspuns:

La economic:Lm romana, Lb engleza, Lm franceza, contabilitate, organizarea unitatii economice(O.U.E), calitatea servicilor si produselor (C.P.S) O.U.E si C.P.S doar in clasa 9 in a 10 11 12 se baga alte materii + Istorie, geografie,logica,matematica,informatica, chimie, fizica, religie, biologie, sport. Fundita? Cele mai des se fac: Contabilitatea, O.U.E, C.P.S romana si mate 3 ore pe saptamana.