| anonim_4396 a întrebat:

Ce melodii preferate aveti? Orice gen in afara de manele si hip-hop.

Răspuns Câştigător
| DeepInDarkness a răspuns:

Pai...muuulte!
Dar spun cateva: Lady Antebellum-Just a kiss, Need you now. Linkin Park-Numb. King of Lion-Use somebody, Sex on fire. Jessie J-Nobody's perfect. Pink-Fuckin' perfect. Bruno Mars-Billionaire. Bon Jovi- It's my life. Katy Perry-Part of me. Loreen-Euphoria. Birdy-Skinny Love.
Si mna mai am...nu sunt chiar noi sau asa. Dar eu una nu ascult ALex Velea, Inna, etc. Toti astia care sunt in top si ceea ce fac nu se poate numii muzica!

5 răspunsuri:
| Ananas2 a răspuns:

Si asta
http://www.youtube.com/watch?v=TdN5GyTl8K0
si da. stiu sunt cam multe :">

| Kisie a răspuns:

Alex velea minim doi sunrise inc mysterious girl matteo push it inna caliente tchu tcha balada boa

| R41 a răspuns:

Eu cel mai mult ascult LMFAO, Flo Rida